سوالات متداول

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق صفحه تماس با ما سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین می توانید بصورت تلفنی نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.

ثبت و پیگیری سفارش

ابتدا در سایت کیان سیستم ثبت نام کنید. سپس وارد سایت شوید و گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب کنید، در این گزینه شما قادر به مشاهده و پیگیری سفارش های خود هستید.

بله. اگر شما عزیزان شرایط ثبت سفارش اینترنتی را نداشتید، می توانید از طریق تماس با شماره 09154411169 و یا 05152242272
سفارش خود را ثبت کنید.

پرداخت هزینه

در حال حاضر نحوه پرداخت هزینه فاکترو فقط به صورت آنلاین از طریق درگاه مستقیم بانکی می باشد.

در بعضی مواقع امکان دارد در هنگام پرداخت هزینه ، شبکه بانکی پرداخت ناموفق انجام شود و پول از حساب شما کسر شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما به صورت خودکار تا 72 ساعت به حساب شما برگشت داده می شود.

خیر، متاسفانه در حال حاضر امکان پرداخت هزینه محصول به صورت اقساطی (اعتباری) در مجموعه کیان سیستم امکان پذیر نمی باشد.

برای اعتماد بیشتر می توانید نماد اعتماد الکترونیکی کیان سیستم را در پایین سایت بررسی کنید که این نماد هویت صاحب و محل فعالیت کسب وکارهای اینترنتی را احراز می‌نماید همچنین در زمان وصل شدن بانک به عنوان shaparak در آدرس URL سایت دقت شود و بعد از آن در صورت اعتماد و اطمینان به سایت پرداخت خود را انجام دهید.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصول

تمامی محصولات کیان سیستم به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می گردد. زمان گارانتی از تاریخ فاکتور همراه محصول آغاز می شود.