روش های ارسال کالا

برای کیان سیستم همواره بسته بندی صحیح و ایمن و ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب بسیار با اهمیت می باشد. به دلیل اینکه بردهای الکترونیکی استفاده شده در محصولات حفاظتی و نظارتی حساس هستند. در جهت تضمین سلامت کالا تا مقصد، تمام تلاش خود را خواهیم کرد. قبل از ارسال سفارش، کارشناسان کیان سیستم با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم در خصوص روش ارسال کالا انجام خواهد شد.

سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری ثبت شوند در همان روز ارسال می شود و سفارشاتی که بعد از ساعت فوق ثبت شوند روز کاری بعد ارسال می شوند. روز کاری: به جز جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی

سفارشات ارسال شده  معمولا بین ۲ تا ۴ روز کاری درب منزل یا محل کار تحویل کاربر می‌شود.

ارسال از طریق کالارسانان چاپار

ارسال کالا در این روش توسط سرویس درب به درب شرکت کالارسانان چاپار صورت می گیرد. مشتریان سفارش خود را درب منزل و یا محل کار دریافت می کنند. بطور کلی ارسال سفارش به شهرهای نزدیک حداکثر 24 ساعت زمان می برد. همچنین شهرهای دور حداکثر 72 ساعت بعد، سفارش خود را تحویل خواهند گرفت. در این نوع ارسال امکان رهگیری مرحله به مرحله وجود دارد و اعلام هزینه، ساعت ارسال و دریافت و اطلاعات بار بطور کامل از طریق پیامک به اطلاع فرستنده و گیرنده خواهد رسید.

ارسال از طریق پست

یکی از رایج ترین روش های ارسال محموله استفاده از خدمات شرکت پست است. تعرفه خدمات پستی از نوع عادی، سفارشی و پیشتاز بر اساس منطقه جغرافیایی محاسبه می گردد. مدت زمان تحویل بسته بین 2 تا 6 روز است. برای ارسال محموله از این طریق ارائه کد پستی 10 رقمی هنگام ارسال کالا و ارائه کارت شناسایی معتبردر زمان دریافت کالا الزامی است. هزینه ارسال پستی کالا پیش از تحویل کالا به اداره پست محاسبه میشود. این هزینه بر حسب وزن و ابعاد و مسافت مبدا تا مقصد محاسبه می شود. سفارش پستی تنها ویژه مرسولات کم حجم و سبک است.